Bibliotheek

Waar kan je ons bereiken?

Openingsuren

Maandag van 14.00 tot 19.00 uur
Dinsdag van 10.00 tot 12.00 uur, van 14.00 tot 17.00 uur
Woensdag van 12.00 tot 19.00 uur
Donderdag van 14.00 tot 17.00 uur
Vrijdag van 14.00 tot 19.00 uur
Zaterdag van 10.00 tot 13.00 uur
Zondaggesloten
Maandag 29-10-2018 van 14.00 tot 19.00 uur
Dinsdag 30-10-2018 van 10.00 tot 12.00 uur, van 14.00 tot 17.00 uur
Woensdag 31-10-2018 van 12.00 tot 19.00 uur
Donderdag 1-11-2018gesloten
Vrijdag 2-11-2018gesloten
Zaterdag 3-11-2018 van 10.00 tot 13.00 uur
Zondag 4-11-2018gesloten
laden

Sluitingsdagen

Sluiting Allerheiligendonderdag 1 november 2018
Sluiting Allerzielenvrijdag 2 november 2018
Sluiting kerstmaandag 24 december 2018
Sluiting kerstdinsdag 25 december 2018
Sluiting kerstwoensdag 26 december 2018
Sluiting nieuwjaarmaandag 31 december 2018
Sluiting nieuwjaardinsdag 1 januari 2019
Sluitingsdag nieuwjaarsdrink stad Tienenvrijdag 4 januari 2019

Wie is wie?

Naam contactpersoon Telefoon
Hilde Jordens (Diensthoofd) 016 80 56 71 hilde.jordens@tienen.be
Adelheid Kicken (Medewerker) 016 80 56 70 adelheid.kicken@tienen.be
An Jansen (Medewerker) 016 80 56 70 an.jansen@tienen.be
Anne Nagels (Medewerker) 016 80 56 70 anne.nagels@tienen.be
Arlette Delvaux (Medewerker) 016 80 56 70 arlette.delvaux@tienen.be
Caroline Deckers (Medewerker) 016 80 56 70 caroline.deckers@tienen.be
Dominique Vaes (Medewerker) 016 80 56 70 dominique.vaes@tienen.be
Hanne Breban (Medewerker) 016 80 56 70 hanne.breban@tienen.be
Hans Renette (Medewerker) 016 80 56 70 hans.renette@tienen.be
Ingrid Mathijs (Medewerker) 016 80 56 70 ingrid.mathijs@tienen.be
Lili Smets (Medewerker) 016 80 56 70 lili.smets@tienen.be
Marie-Anne Coenen (Medewerker) 016 80 56 70 marie-anne.coenen@tienen.be
Nancy Vandenberghe (Medewerker) 016 80 56 70 nancy.vandenberghe@tienen.be
Tilda Devroey (Medewerker) 016 80 56 70 tilda.devroey@tienen.be