Bibliotheek

Waar kan je ons bereiken?

De stadsbibliotheek is gesloten vanaf zaterdag 14 maart t/m donderdag 30 april '20 in navolging van de federale maatregelen in het kader van de coronacrisis.

Openingsuren

Maandaggesloten
Dinsdaggesloten
Woensdaggesloten
Donderdaggesloten
Vrijdaggesloten
Zaterdaggesloten
Zondaggesloten
Maandag 6-04-2020gesloten
Dinsdag 7-04-2020gesloten
Woensdag 8-04-2020gesloten
Donderdag 9-04-2020gesloten
Vrijdag 10-04-2020gesloten
Zaterdag 11-04-2020gesloten
Zondag 12-04-2020gesloten
laden

Sluitingsdagen

Sluiting coronavirusmaandag 16 maart 2020 tot donderdag 30 april 2020
Sluiting paasmaandagmaandag 13 april 2020
Sluiting Dag van de Arbeidvrijdag 1 mei 2020
Sluiting studiedagdonderdag 14 mei 2020
Sluiting O.H. Hemelvaartdonderdag 21 mei 2020
Sluiting Pinkstermaandagmaandag 1 juni 2020
Sluiting personeelsdagvrijdag 19 juni 2020
Sluiting juli en aug op ma en dowoensdag 1 juli 2020 tot maandag 31 augustus 2020
Sluiting Vlaamse feestdagzaterdag 11 juli 2020
Sluiting nationale feestdagdinsdag 21 juli 2020
Sluiting Suikerrockvrijdag 31 juli 2020
Sluiting Suikerrockzaterdag 1 augustus 2020
Sluiting O.L.V. Hemelvaartzaterdag 15 augustus 2020
Sluiting Allerzielenmaandag 2 november 2020
Sluiting Wapenstilstandwoensdag 11 november 2020
Sluiting kerstperiodedonderdag 24 december 2020 tot zaterdag 2 januari 2021

Wie is wie?

Naam contactpersoon Telefoon
Hilde Jordens (Diensthoofd) 016 80 56 71 hilde.jordens@tienen.be
Adelheid Kicken (Medewerker) 016 80 56 70 adelheid.kicken@tienen.be
An Jansen (Medewerker) 016 80 56 70 an.jansen@tienen.be
Anne Nagels (Medewerker) 016 80 56 70 anne.nagels@tienen.be
Arlette Delvaux (Medewerker) 016 80 56 70 arlette.delvaux@tienen.be
Caroline Deckers (Medewerker) 016 80 56 70 caroline.deckers@tienen.be
Dominique Vaes (Medewerker) 016 80 56 70 dominique.vaes@tienen.be
Hanne Breban (Medewerker) 016 80 56 70 hanne.breban@tienen.be
Ingrid Mathijs (Medewerker) 016 80 56 70 ingrid.mathijs@tienen.be
Lili Smets (Medewerker) 016 80 56 70 lili.smets@tienen.be
Marie-Anne Coenen (Medewerker) 016 80 56 70 marie-anne.coenen@tienen.be
Nancy Vandenberghe (Medewerker) 016 80 56 70 nancy.vandenberghe@tienen.be
Tilda Devroey (Medewerker) 016 80 56 70 tilda.devroey@tienen.be