Bibliotheek

Waar kan je ons bereiken?

Openingsuren

Maandag van 14.00 tot 19.00 uur
Dinsdag van 10.00 tot 12.00 uur, van 14.00 tot 17.00 uur
Woensdag van 12.00 tot 19.00 uur
Donderdag van 14.00 tot 17.00 uur
Vrijdag van 14.00 tot 19.00 uur
Zaterdag van 10.00 tot 13.00 uur
Zondaggesloten
Maandag 3-10-2022 van 14.00 tot 19.00 uur
Dinsdag 4-10-2022 van 10.00 tot 12.00 uur, van 14.00 tot 17.00 uur
Woensdag 5-10-2022 van 12.00 tot 19.00 uur
Donderdag 6-10-2022 van 14.00 tot 17.00 uur
Vrijdag 7-10-2022 van 14.00 tot 19.00 uur
Zaterdag 8-10-2022 van 10.00 tot 13.00 uur
Zondag 9-10-2022gesloten
laden

Sluitingsdagen

Allerheiligendinsdag 1 november 2022
Allerzielenwoensdag 2 november 2022
Wapenstilstandvrijdag 11 november 2022
Koningsdagdinsdag 15 november 2022
Extra sluitingsdag kerstzaterdag 24 december 2022
Tweede kerstdagmaandag 26 december 2022
Extra sluitingsdag nieuwjaarzaterdag 31 december 2022
Vlaamse feestdagdinsdag 11 juli 2023
Nationale feestdagvrijdag 21 juli 2023
O.L.V. Hemelvaartdinsdag 15 augustus 2023

Wie is wie?

Naam contactpersoon Telefoon
Adelheid Kicken (Assistent) 016 80 56 70 adelheid.kicken@tienen.be
Anne Nagels (Assistent) 016 80 56 70 anne.nagels@tienen.be
Arlette Delvaux (Assistent) 016 80 56 70 arlette.delvaux@tienen.be
Dominique Vaes (Assistent) 016 80 56 70 dominique.vaes@tienen.be
Ingrid Mathijs (Assistent) 016 80 56 70 ingrid.mathijs@tienen.be
Tilda Devroey (Assistent) 016 80 56 70 tilda.devroey@tienen.be
An Jansen (Deskundige) 016 80 56 70 an.jansen@tienen.be
Caroline Deckers (Deskundige) 016 80 56 70 caroline.deckers@tienen.be
Hanne Breban (Deskundige) 016 80 56 70 hanne.breban@tienen.be
Lili Smets (Deskundige) 016 80 56 70 lili.smets@tienen.be
Marie-Anne Coenen (Deskundige) 016 80 56 70 marie-anne.coenen@tienen.be
Nancy Vandenberghe (Assistent) 016 80 56 70 nancy.vandenberghe@tienen.be
Veerle Solia (Medewerker) 016 80 56 70 veerle.solia@tienen.be