Bibliotheek

Waar kan je ons bereiken?

Openingsuren

Maandag van 14.00 tot 19.00 uur
Dinsdag van 10.00 tot 12.00 uur, van 14.00 tot 17.00 uur
Woensdag van 12.00 tot 19.00 uur
Donderdag van 14.00 tot 17.00 uur
Vrijdaggesloten
Zaterdag van 10.00 tot 13.00 uur
Zondaggesloten
Maandag 24-06-2019 van 14.00 tot 19.00 uur
Dinsdag 25-06-2019 van 10.00 tot 12.00 uur, van 14.00 tot 17.00 uur
Woensdag 26-06-2019 van 12.00 tot 19.00 uur
Donderdag 27-06-2019 van 14.00 tot 17.00 uur
Vrijdag 28-06-2019 van 14.00 tot 19.00 uur
Zaterdag 29-06-2019 van 10.00 tot 13.00 uur
Zondag 30-06-2019gesloten
laden

Sluitingsdagen

Sluiting personeelsdagvrijdag 21 juni 2019
Openingsuren juli en augustusmaandag 1 juli 2019
Sluiting Vlaamse feestdagdonderdag 11 juli 2019
Sluiting Suikerrockvrijdag 26 juli 2019
Sluiting Suikerrockzaterdag 27 juli 2019
Sluiting O.L.V. Hemelvaartdonderdag 15 augustus 2019
Sluiting Allerheiligenvrijdag 1 november 2019
Sluiting Allerzielenzaterdag 2 november 2019
Sluiting Wapenstilstandmaandag 11 november 2019
Sluiting Feest van de dynastievrijdag 15 november 2019
Sluiting kerstdinsdag 24 december 2019
Sluiting Kerstmiswoensdag 25 december 2019
Sluiting tweede kerstdagdonderdag 26 december 2019
Sluiting oudjaardinsdag 31 december 2019

Wie is wie?

Naam contactpersoon Telefoon
Hilde Jordens (Diensthoofd) 016 80 56 71 hilde.jordens@tienen.be
Adelheid Kicken (Medewerker) 016 80 56 70 adelheid.kicken@tienen.be
An Jansen (Medewerker) 016 80 56 70 an.jansen@tienen.be
Anne Nagels (Medewerker) 016 80 56 70 anne.nagels@tienen.be
Arlette Delvaux (Medewerker) 016 80 56 70 arlette.delvaux@tienen.be
Caroline Deckers (Medewerker) 016 80 56 70 caroline.deckers@tienen.be
Dominique Vaes (Medewerker) 016 80 56 70 dominique.vaes@tienen.be
Hanne Breban (Medewerker) 016 80 56 70 hanne.breban@tienen.be
Hans Renette (Medewerker) 016 80 56 70 hans.renette@tienen.be
Ingrid Mathijs (Medewerker) 016 80 56 70 ingrid.mathijs@tienen.be
Lili Smets (Medewerker) 016 80 56 70 lili.smets@tienen.be
Marie-Anne Coenen (Medewerker) 016 80 56 70 marie-anne.coenen@tienen.be
Nancy Vandenberghe (Medewerker) 016 80 56 70 nancy.vandenberghe@tienen.be
Tilda Devroey (Medewerker) 016 80 56 70 tilda.devroey@tienen.be