Bibliotheek

Waar kan je ons bereiken?

Openingsuren

Maandag van 14.00 tot 19.00 uur
Dinsdag van 10.00 tot 12.00 uur, van 14.00 tot 17.00 uur
Woensdag van 12.00 tot 19.00 uur
Donderdag van 14.00 tot 17.00 uur
Vrijdag van 14.00 tot 19.00 uur
Zaterdag van 10.00 tot 13.00 uur
Zondaggesloten
Maandag 13-02-2023 van 14.00 tot 19.00 uur
Dinsdag 14-02-2023 van 10.00 tot 12.00 uur, van 14.00 tot 17.00 uur
Woensdag 15-02-2023 van 12.00 tot 19.00 uur
Donderdag 16-02-2023 van 14.00 tot 17.00 uur
Vrijdag 17-02-2023 van 14.00 tot 19.00 uur
Zaterdag 18-02-2023 van 10.00 tot 13.00 uur
Zondag 19-02-2023gesloten
laden

Sluitingsdagen

O.H. Hemelvaartdonderdag 18 mei 2023
Pinkstermaandagmaandag 29 mei 2023
Personeelseventvrijdag 23 juni 2023
Vlaamse feestdagdinsdag 11 juli 2023
Nationale feestdagvrijdag 21 juli 2023
O.L.V. Hemelvaartdinsdag 15 augustus 2023
Allerheiligenwoensdag 1 november 2023
Allerzielendonderdag 2 november 2023
Wapenstilstandzaterdag 11 november 2023
Koningsdagwoensdag 15 november 2023

Wie is wie?

Naam contactpersoon Telefoon
Erwin Van Dycke (Diensthoofd) 016 24 76 14 erwin.vandycke@tienen.be
Adelheid Kicken (Assistent) 016 80 56 70 adelheid.kicken@tienen.be
Anne Nagels (Assistent) 016 80 56 70 anne.nagels@tienen.be
Arlette Delvaux (Assistent) 016 80 56 70 arlette.delvaux@tienen.be
Dominique Vaes (Assistent) 016 80 56 70 dominique.vaes@tienen.be
Ingrid Mathijs (Assistent) 016 80 56 70 ingrid.mathijs@tienen.be
Tilda Devroey (Assistent) 016 80 56 70 tilda.devroey@tienen.be
An Jansen (Deskundige) 016 80 56 70 an.jansen@tienen.be
Caroline Deckers (Deskundige) 016 80 56 70 caroline.deckers@tienen.be
Hanne Breban (Deskundige) 016 80 56 70 hanne.breban@tienen.be
Lili Smets (Deskundige) 016 80 56 70 lili.smets@tienen.be
Marie-Anne Coenen (Deskundige) 016 80 56 70 marie-anne.coenen@tienen.be
Nancy Vandenberghe (Assistent) 016 80 56 70 nancy.vandenberghe@tienen.be