Bibliotheek

Waar kan je ons bereiken?

De bibliotheek opent opnieuw de deuren op dinsdag 2 juni met een aangepaste dienstverlening.

Openingsuren

Maandaggesloten
Dinsdaggesloten
Woensdaggesloten
Donderdaggesloten
Vrijdaggesloten
Zaterdaggesloten
Zondaggesloten
Maandag 1-06-2020gesloten
Dinsdag 2-06-2020 van 10.00 tot 12.00 uur, van 14.00 tot 17.00 uur
Woensdag 3-06-2020 van 12.00 tot 19.00 uur
Donderdag 4-06-2020 van 14.00 tot 17.00 uur
Vrijdag 5-06-2020 van 14.00 tot 19.00 uur
Zaterdag 6-06-2020 van 10.00 tot 13.00 uur
Zondag 7-06-2020gesloten
laden

Sluitingsdagen

Sluiting coronavirusmaandag 16 maart 2020 tot maandag 1 juni 2020
Sluiting Pinkstermaandagmaandag 1 juni 2020
Sluiting personeelsdagvrijdag 19 juni 2020
Sluiting Vlaamse feestdagzaterdag 11 juli 2020
Sluiting nationale feestdagdinsdag 21 juli 2020
Sluiting O.L.V. Hemelvaartzaterdag 15 augustus 2020
Sluiting Allerzielenmaandag 2 november 2020
Sluiting Wapenstilstandwoensdag 11 november 2020
Sluiting kerstperiodedonderdag 24 december 2020 tot zaterdag 26 december 2020
Sluiting eindejaarsperiodedonderdag 31 december 2020 tot zaterdag 2 januari 2021

Wie is wie?

Naam contactpersoon Telefoon
Hilde Jordens (Diensthoofd) 016 80 56 71 hilde.jordens@tienen.be
Adelheid Kicken (Medewerker) 016 80 56 70 adelheid.kicken@tienen.be
An Jansen (Medewerker) 016 80 56 70 an.jansen@tienen.be
Anne Nagels (Medewerker) 016 80 56 70 anne.nagels@tienen.be
Arlette Delvaux (Medewerker) 016 80 56 70 arlette.delvaux@tienen.be
Caroline Deckers (Medewerker) 016 80 56 70 caroline.deckers@tienen.be
Dominique Vaes (Medewerker) 016 80 56 70 dominique.vaes@tienen.be
Hanne Breban (Medewerker) 016 80 56 70 hanne.breban@tienen.be
Ingrid Mathijs (Medewerker) 016 80 56 70 ingrid.mathijs@tienen.be
Lili Smets (Medewerker) 016 80 56 70 lili.smets@tienen.be
Marie-Anne Coenen (Medewerker) 016 80 56 70 marie-anne.coenen@tienen.be
Nancy Vandenberghe (Medewerker) 016 80 56 70 nancy.vandenberghe@tienen.be
Tilda Devroey (Medewerker) 016 80 56 70 tilda.devroey@tienen.be