Bibliotheek

Waar kan je ons bereiken?

Openingsuren

Volwassenenafdeling

  Schoolperiode Schoolvakanties
Maandag 14.00 tot 20.00 uur 14.00 tot 20.00 uur*
Dinsdag

10.00 tot 12.00 uur
14.00 tot 17.00 uur

10.00 tot 12.00 uur
14.00 tot 17.00 uur
Woensdag 12.00 tot 19.00 uur 14.00 tot 19.00 uur
Donderdag 10.00 tot 12.00 uur
14.00 tot 17.00 uur
10.00 tot 12.00 uur*
14.00 tot 17.00 uur*
Vrijdag 14.00 tot 19.00 uur 14.00 tot 19.00 uur
Zaterdag 10.00 tot 13.00 uur 10.00 tot 13.00 uur
Schoolvakanties: krokusvakantie, paasvakantie, juli en augustus, herfstvakantie en kerstvakantie.
* Gesloten op maandag en donderdag tijdens de zomervakantie.

 

Jeugdafdeling

  Schoolperiode Schoolvakanties
Maandag 15.00 tot 19.00 uur 14.00 tot 19.00 uur*
Dinsdag

15.00 tot 17.00 uur

10.00 tot 12.00 uur
14.00 tot 17.00 uur

Woensdag 12.00 tot 18.00 uur 14.00 tot 18.00 uur
Donderdag 15.00 tot 17.00 uur 10.00 tot 12.00 uur*
14.00 tot 17.00 uur*
Vrijdag 15.00 tot 18.00 uur 14.00 tot 18.00 uur
Zaterdag 10.00 tot 13.00 uur 10.00 tot 13.00 uur

Schoolvakanties: krokusvakantie, paasvakantie, juli en augustus, herfstvakantie en kerstvakantie.
* Gesloten op maandag en donderdag tijdens de zomervakantie.


Sluitingsdagen 2018

Maandag 1 januari
Dinsdag 2 januari
Vrijdag 5 januari
Maandag 2 april
Dinsdag 1 mei
Donderdag 3 mei
Donderdag 10 mei
Maandag 21 mei
Vrijdag 15 juni
Maandag 2 juli
Donderdag 5 juli
Maandag 9 juli
Woensdag 11 juli
Donderdag 12 juli
Maandag 16 juli
Donderdag 19 juli
Zaterdag 21 juli
Maandag 23 juli
Donderdag 26 juli
Vrijdag 27 juli
Zaterdag 28 juli
Maandag 30 juli
Donderdag 2 augustus
Maandag 6 augustus
Donderdag 9 augustus
Maandag 13 augustus
Woensdag 15 augustus
Donderdag 16 augustus
Maandag 20 augustus
Donderdag 23 augustus
Maandag 27 augustus
Donderdag 30 augustus
Donderdag 1 november
Vrijdag 2 november
Maandag 24 december
Dinsdag 25 december
Woensdag 26 december
Maandag 31 december
Dinsdag 1 januari
Vrijdag 4 januari

Bib gesloten?

Materialen kan je 24 uur op 24 terugbrengen via onze inleverboxVerlengen en reserveren kan je online.

Wie is wie?

Naam contactpersoon Telefoon
Hilde Jordens (Diensthoofd) 016 80 56 71 hilde.jordens@tienen.be
Adelheid Kicken (Medewerker) 016 80 56 70 adelheid.kicken@tienen.be
An Jansen (Medewerker) 016 80 56 70 an.jansen@tienen.be
Anne Nagels (Medewerker) 016 80 56 70 anne.nagels@tienen.be
Arlette Delvaux (Medewerker) 016 80 56 70 arlette.delvaux@tienen.be
Caroline Deckers (Medewerker) 016 80 56 70 caroline.deckers@tienen.be
Dominique Vaes (Medewerker) 016 80 56 70 dominique.vaes@tienen.be
Hanne Breban (Medewerker) 016 80 56 70 hanne.breban@tienen.be
Hans Renette (Medewerker) 016 80 56 70 hans.renette@tienen.be
Ingrid Mathijs (Medewerker) 016 80 56 70 ingrid.mathijs@tienen.be
Lili Smets (Medewerker) 016 80 56 70 lili.smets@tienen.be
Marie-Anne Coenen (Medewerker) 016 80 56 70 marie-anne.coenen@tienen.be
Nancy Vandenberghe (Medewerker) 016 80 56 70 nancy.vandenberghe@tienen.be
Tilda Devroey (Medewerker) 016 80 56 70 tilda.devroey@tienen.be