Bibliotheek

Waar kan je ons bereiken?

De bibliotheek opent opnieuw de deuren op dinsdag 2 juni met een aangepaste dienstverlening.

Openingsuren

Maandag van 14.00 tot 19.00 uur
Dinsdag van 10.00 tot 12.00 uur, van 14.00 tot 17.00 uur
Woensdag van 12.00 tot 19.00 uur
Donderdag van 14.00 tot 17.00 uur
Vrijdag van 14.00 tot 19.00 uur
Zaterdag van 10.00 tot 13.00 uur
Zondaggesloten
Maandag 28-09-2020 van 14.00 tot 19.00 uur
Dinsdag 29-09-2020 van 10.00 tot 12.00 uur, van 14.00 tot 17.00 uur
Woensdag 30-09-2020 van 12.00 tot 19.00 uur
Donderdag 1-10-2020 van 14.00 tot 17.00 uur
Vrijdag 2-10-2020 van 14.00 tot 19.00 uur
Zaterdag 3-10-2020 van 10.00 tot 13.00 uur
Zondag 4-10-2020gesloten
laden

Sluitingsdagen

Sluiting Allerzielenmaandag 2 november 2020
Sluiting Wapenstilstandwoensdag 11 november 2020
Sluiting kerstperiodedonderdag 24 december 2020 tot zaterdag 26 december 2020
Sluiting eindejaarsperiodedonderdag 31 december 2020 tot zaterdag 2 januari 2021

Wie is wie?

Naam contactpersoon Telefoon
Sigrid Darquennes (Afdelingshoofd) 016 80 56 50 sigrid.darquennes@tienen.be
Hilde Jordens (Diensthoofd) 016 80 56 71 hilde.jordens@tienen.be
Adelheid Kicken (Medewerker) 016 80 56 70 adelheid.kicken@tienen.be
An Jansen (Medewerker) 016 80 56 70 an.jansen@tienen.be
Anne Nagels (Medewerker) 016 80 56 70 anne.nagels@tienen.be
Arlette Delvaux (Medewerker) 016 80 56 70 arlette.delvaux@tienen.be
Caroline Deckers (Medewerker) 016 80 56 70 caroline.deckers@tienen.be
Dominique Vaes (Medewerker) 016 80 56 70 dominique.vaes@tienen.be
Hanne Breban (Medewerker) 016 80 56 70 hanne.breban@tienen.be
Ingrid Mathijs (Medewerker) 016 80 56 70 ingrid.mathijs@tienen.be
Lili Smets (Medewerker) 016 80 56 70 lili.smets@tienen.be
Marie-Anne Coenen (Medewerker) 016 80 56 70 marie-anne.coenen@tienen.be
Nancy Vandenberghe (Medewerker) 016 80 56 70 nancy.vandenberghe@tienen.be
Tilda Devroey (Medewerker) 016 80 56 70 tilda.devroey@tienen.be
Veerle Solia (Medewerker) 016 80 56 70 veerle.solia@tienen.be